GłównaSklepElektronarzędziaElektronarzędzia akumulatoroweWiertarko-wkrętarka z wymiennymi uchwytami 12 V, Milwaukee, M12 FDDXKIT-202X
Wiertarko-wkrętarka z wymiennymi uchwytami 12 V, Milwaukee, M12 FDDXKIT-202X
2077,46 zł brutto
Kompaktowa i wszechstronna wiertarko-wkrętarka M12 FUEL z wymiennym uchwytem. Wyposażona w cztery wymienne nasadki, bezszczotkowy silnik POWERSTATE i system REDLINK PLUS. Idealna do precyzyjnych zadań w trudno dostępnych miejscach.
Ostatnia najniższa cena kupna z 30 dni: 2077,46 zł
SKU: 4933464979
Kategoria: Elektronarzędzia, Elektronarzędzia akumulatorowe, Wiertarko‑wkrętarki
Opis
M12 FUEL Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z wymiennym uchwytem – Wszechstronność i precyzja
Wiertarko-wkrętarka M12 FUEL to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzie idealne do zadań wymagających precyzji. Dzięki wymiennym uchwytom i czterem różnym nasadkom zapewnia maksymalną wszechstronność zastosowań.
Najważniejsze funkcje:
- System 4 w 1: wymienne nasadki (metalowy uchwyt 10 mm, uchwyt kątowy, nasadka z odsadzeniem i nasadka ¼″ HEX) pozwalają na użycie narzędzia w różnych aplikacjach.
- Kompaktowa konstrukcja: długość narzędzia to zaledwie 130 mm, co umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach.
- Bezszczotkowy silnik POWERSTATE: zapewnia moment obrotowy do 34 Nm, wydłużoną żywotność narzędzia oraz efektywną pracę.
- System REDLINK PLUS: chroni narzędzie przed przeciążeniem, gwarantując jego trwałość i bezpieczeństwo pracy.
- Ergonomiczna rękojeść: zapewnia wygodę użytkowania i doskonałą kontrolę podczas pracy.
- Magnetyczny uchwyt: umożliwia łatwe przechowywanie bitów.
- Elastyczny system akumulatorów: współpracuje z wszystkimi akumulatorami M12.
Specyfikacja techniczna:
| Napięcie | 12 V |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| Pojemność akumulatora | 2,0 Ah |
| Maksymalny moment obrotowy | 34 Nm |
| Maksymalna zdolność wiercenia w drewnie | 28 mm |
| Maksymalna zdolność wiercenia w stali | 10 mm |
| Prędkość bez obciążenia – bieg 1 | 0 – 400 obr./min |
| Prędkość bez obciążenia – bieg 2 | 0 – 1600 obr./min |
| Uchwyt | 10 mm |
| Waga z akumulatorem | 0,90 kg |
| Poziom wibracji przy wierceniu w metalu | 1,69 m/s² |
| Poziom wibracji przy wkręcaniu | 0,64 m/s² |
| Błąd poziomu wibracji | 1,5 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Lpa) | 76,67 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (Lwa) | 87,67 dB(A) |
| Błąd poziomu hałasu | 3 dB(A) |
Zawartość zestawu:
- 2 x Akumulatory M12 B2 2.0 Ah
- Ładowarka C12 C
- Walizka transportowa
- Metalowy uchwyt 10 mm
- Wymienny uchwyt kątowy
- Nasadka z odsadzeniem
- Nasadka ¼″ HEX
Gwarancja:
Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta po rejestracji na stronie Milwaukee.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Marka | Milwaukee |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie | 12 V |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Pojemność akumulatora | 2,0 Ah |
| Maksymalny moment obrotowy | 34 Nm |
| Maksymalna zdolność wiercenia w drewnie | 28 mm |
| Maksymalna zdolność wiercenia w stali | 10 mm |
| Prędkość bez obciążenia - bieg 1 | 0 – 400 obr./min |
| Prędkość bez obciążenia - bieg 2 | 0 – 1600 obr./min |
| Uchwyt | 10 mm |








